Відкрити фірму в Польщі за один день легко! ч.1 / Фірма в Польщі / Открыть фирму в Польше за один день легко! ч.1 / Фирма в Польше

– Чи складно відкрити фірму у Польщі?

– Насправді відкрити фірму у Польщі дуже просто. Для цього необхідно мати бажання і 900 євро.

– Можу підтвердити, що це так, бо і мені фірму відкривав Руслан. Спробуймо зорієнтувати людей, як це відбувається. Розкажіть, будь ласка, про процедуру відкриття фірми.

– У нас технологія відпрацьована до найменших дрібниць. Ми, як правило, зустрічаємо клієнта на території України, допомагаємо з виготовленням візи тим особам, які її не мають, завозимо на територію Польщі, вирішуємо всі справи у нотаріуса, в банку, а за потреби й у суді. Бувають випадки, коли клієнтам треба отримати довідки про несудимість чи певні ліцензії. Також реєструємо фірму, надаємо офіс. Він у нас не віртуальний, а справжній, з технікою: є принтер, сканер, ксерокс, комп’ютер, wi-fi.

– Маєте на увазі юридичну адресу?

– Так.

– Чи всім відкриваєте фірми за день-два?

– Як правило, за день. Ми починаємо з 8-ї години і протягом одного дня встигаємо обійти всі необхідні для відкриття фірми установи. Перевагою нашої компанії є те, що людині не треба їхати невідомо куди, а ми тут, в Україні, зустрічаємо і супроводжуємо від початку і до кінця.

– Розкажіть, як це відбувається. Наприклад, людина захотіла відкрити у вас фірму. Отож, спочатку ви домовляєтеся про зустріч у Львові?

– Ми домовляємося про зустріч у Львові, зустрічаємо людину на вокзалі чи в тому місці, де їй це буде зручно.

– Вашою машиною?

– Моєю машиною. Їдемо в Польщу, перетинаємо кордон. Я людину влаштовую на ніч у готель або квартиру.

– Людина платить за це?

– Нічого абсолютно не платить. Людина платить гроші тільки після того, коли бачить, що фірма зареєстрована. Оплата здійснюється за фактом. Жодних передоплат, жодних післяплат і жодних додаткових оплат. Все – згідно з домовленістю.

– Тобто, ваш клієнт бере із собою 900 євро, їде з вами і більше ні на що не витрачає. А хто оплачує харчування?

– Харчування за його рахунок. Бо людина може захотіти їсти червону ікру, ми їй таке не оплачуємо.

– Приїжджаєте ви на місце, селитеся і…

– О 8-ій годині починаємо реєструвати фірму. Клієнт повинен мати назву фірми, самостійно її вибрати, а ми перевіряємо, чи такої фірми не існує на території Польщі. Якщо така є, тоді треба назву змінити або щось до неї додати. Також ми узгоджуємо всі види діяльності з клієнтом. Згідно із законодавством, дозволяється до 10 видів економічної діяльності, українською це КВЕДи.

– З яких там буде один основний…

– Один має бути основний, решта 9 – додаткові. Згідно з тим, який буде КВЕД, наприклад, якщо це буде буде торгівля, то фірма буде називатися торговельною, якщо це буде будівництво, то фірма буде називатися польською «budowlana», чи «posluhova», якщо це будуть послуги і т.д. У нас є статут.

– Тобто, у вас є заготовка статуту?

– У нас є стандартний статут, але ми підкоректовуємо його під кожну фірму окремо.

– Ці нюанси ви обговорюєте з клієнтом?

– Обов’язково. З нашим клієнтом під час реєстрації ми обговорюємо долю фірми. Під час реєстрації кожна фірма отримує NIP – індивідуальний номер податкової.

– Польський?

– Так. А є фірми, які бажають займатися торгівлею, наприклад, на території усього Євросоюзу, або за його межами, то їм ще потрібний міжнародний номер податкової EORI. Цей номер виготовляється протягом 10 днів. Ми самі вирішуємо всі ці питання.

Продовження