Адаптація та легалізація в Польщі ч.2 / Фірма в Польщі / Адаптация и легелизация в Польше ч.2 / Фирма в Польше

Також ми можемо допомогти із реєстрацією автомобіля. Купити автомобіль, зареєструвати його і розмитнити, розмитнити будь-який товар, замитнити товар, винайняти квартиру, прописати людину (польською – «замельдувати»). Ми можемо надати будь-яку допомогу, яка надалі буде потрібна людині для того, щоб займатися бізнесом, проживати і працювати в Польщі.

– Тобто, це допомога в адаптації людини?

– Так, повністю. Якщо засновники чи члени правління фірми бажають виїхати в Польщу на постійне місце проживання і в них є діти, ми можемо вирішити питання з дитсадком, школою та інші. Тому що багато засновників фірми ставлять собі за мету еміграцію. Легалізуватися, емігрувати до Польщі і т.д.

– Ви казали, що відкрили понад 100 фірм. Чи є статистика, наскільки успішно вони працюють? Чи працюють взагалі, або може їх відкрили заради Карти побиту?

– Статистика є. Ті, хто в’їхав і захотів працювати, всі працюють. Ті, хто відкрив собі фірму на перспективу «хай вона мені буде», такі фірми не працюють. Згідно з польським законодавством, кожен громадянин може написати заяву на zawiesinę firmy, тобто, взяти паузу, призупинити діяльність. Це робиться за 10 хв. І протягом 2-х років можна тимчасово зупинити діяльність. Не треба жодних узгоджень з будь-якими органами. Якщо через 2 роки фірма не почне діяльності, вона автоматично закриється.

– Анулюється.

– Так і буде не дієздатна.