Зарплата в Україні! | Ужас! Как МАЛО получают работники в Украине

26th Лип 2016 Blog Bizemigrant

З вами Роман Bizemigrant. І ви на каналі, де я розповідаю про роботу за кордоном, бізнес за кордоном і все, що пов’язано з еміграцією.

Зараз вам буде трохи трешу. Тому що я сам не припиняю дивуватися, як ідуть справи в Україні і, відповідно, ділюся з вами тим, що чую. Сьогодні буде без позитиву.

Хто стежить за моїм каналом, знаєте, що я приїхав в Україну і взяв тут небагато роботи. Потрібні мені були помічники, люди, які цю роботу таки будуть виконувати. Оскільки я прораб, можна сказати. Працюю теж. Я багато що роблю своїми руками. Але наразі обсяги роботи завеликі для однієї людини і тому я виклав вакансію на work.ua, щоб знайти собі помічників.

І почали до мене телефонувати щодо вакансії люди й розповідати страшні речі. Я вже давно не був в Україні – 2-3 роки – і зовсім втратив контроль, і знайомі вже порозбігалися, їх в мене немає. Спілкуюся з чужими людьми, які звертаються до мене з приводу вакансії.

Що вони мені розповідають? Працюють люди на зарплату 3,5 тисячі грн. 3500! Як прожити? Мені це в голові не вкладається. Я машину в місяць заправляю на 4 тисячі грн. Як люди можуть працювати за такі гроші? І це на ремонтах, на будівництвах, де ця тема була завжди найбільш прибутковою, де найбільше можна було заробляти, найвищі зарплати були.

Щойно телефонував хлопчина і розповів, що йому пропонують класти плитку за 50 грн. Та це ж якийсь 2005 рік! Такі ціни були тоді. У 2008 році ціна була 80 грн., 2011-й – 100 грн. Я менше не платив за такі роботи. Це просто треш. Я взагалі не знаю, що ці люди тут роблять. Для чого працювати за такі копійки?
Не знаю, можливо тут така ситуація. Я взагалі вже далеко від цього і не розумію, які відбуваються процеси. Це в голові не вкладається. Якщо вам цікаво, чим я займаюся, що роблю, які об’єкти веду, можете написати мені в коментарях. Якось зніму відео про свій об’єкт, розповім.

Як завжди, я рекомендую заробляти більше, а не сидіти на одному місці, шукати де краще, в т.ч. за кордоном, не боятися емігрувати.

Шановні мої, любі українці, хотілося б і допомогти, і багато звертаються, пишуть, кажуть: «Забери мене звідси!» Комусь – допомагаю, комусь намагаюся порадою допомогти.

Отож, якщо комусь потрібна порада чи допомога з працевлаштуванням, не соромтеся, звертайтеся. Якщо зможу – допоможу. Якщо ні, то, принаймні, дам пораду чи направлю до інших людей, хто зможе вам допомогти. Пишіть. Якось ми це все переборемо.