Віза в Литву для українців. Яку візу відкрити?

25th Чер 2016 Blog Bizemigrant

Хочу трохи поділитися міркуваннями, чому мені не дали візу в Литву. Ні мульти-, ні на 90 днів. Трохи подумавши, зваживши, я зрозумів, що шанси отримати таку візу в мене були не дуже високі. Це підтверджували навіть посередники, яким я спочатку мав намір заплатити гроші, щоб вони мені відкрили візу. Вони казали, що перший раз у Литву візу отримати складно. В чистий паспорт взагалі практично нереально, тільки одноразова віза буде.

Вони пропонували зробити бізнес-візу. Але якось так хитро: добре, зробимо тобі візу без проблем, з гарантією, а як дійшло до справи, то виявилося, що вони роблять не туристичну, а бізнес-візу. Бізнес-віза мені не потрібна, а потрібні туристичні. Ось таке замкнуте коло. Гроші платиш, віза ніби й гарантована, але це бізнес-віза. А туристичну візу отримати важче на 90 днів. Все-таки Литва – шенген-зона і вони, ймовірно, дотримуються своїх загальноєвропейських правил й українцям обмежують видачу віз.

Робочу візу, я думаю, що отримати легко. Спілкуюсь із людьми, вони розповідають, що робота є, потрібні працівники. Багато чоловіків виїхали в Європу і фактично працювати в Литві зараз немає кому. В мене товариш із Литви теж виїхав. Ніде правди діти, зарплати все-таки вищі в Німеччині, в Британії. Якби я мав європейське громадянство, мене теж уже давно ніхто б не побачив в Україні. В Литві ситуація можливо трохи краща. Хоча, погуляв я містом і є тут місця досить сумні, чого не побачиш ні в Німеччині, ні в Чехії – там все так більше облагороджено, доглянуто, а тут все-таки достатньо сумно. Центр гарний, чистий, відремонтований, а на околиці не дуже.

Люди, з якими я спілкуюся, кажуть, що багато українців тут є і працюють за робочими візами, білорусів багато. Чомусь мені здається, що білорусам простіше отримати візу, що до них лояльніше ставляться.

Ось такі у мене роздуми про те, що маю робити з тими візами. А ви не забудьте підписатися на канал. Бо далі буде тільки цікавіше. Я ж бачу, що вам цікаво спостерігати за тим, як розгортаються події в мене. Переглядів є набагато більше, ніж підписників. Мені самому було б цікаво поспостерігати за таким емігрантом, як я. Якби хтось розповідав. Бо ж подивіться, скільки всього за рік відбулося: і дві візи в Чехію, і дві відмови, і депортація, і в Німеччині двічі побував. Події швидко змінюються. Тому підписуйтеся. Тисніть на кнопочку внизу «Підписатися» і зможете отримувати інформацію про нові відео одразу після його виходу. Вам буде приходити на e-mail повідомлення і сповіщення у додатку в youtube.