Віза в Чехію. Знову ВІДМОВА!

Хочу вам розповісти про те, як я відкривав візу в Чехію. Після приїзду з Польщі, після цього інциденту з депортацією я пішов у візовий центр у Львові і запитав, чи можу відкрити шенгенську візу в іншу країну. Мені сказали: так, навіть якщо є відкрита робоча польська віза. Шенгенська віза цього не забороняє. Я собі ще додатково зробив другий діючий закордонний паспорт і вирішив у чистий паспорт відкрити шенгенську візу.

Звернувся до посередників у Києві. Послуги їхні коштують не дорого і не дешево – 300 євро. Вони сказали, що я гарантовано отримаю чеську шенгенвізу на 90 днів. Пакет документів вони весь підготували: довідку з місця роботи, довідку з банку про зарплату. І пішов я подавати. Як тільки подали документи, їх прийняли, а через кілька годин зателефонував з візового центру чоловік, який приймав їх, і сказав, щоб я прийшов і забрав документи: «Ми не можемо прийняти документи, тому що у вас є діюча робоча польська віза».

Я забрав документи, повернули мені всі здійснені платежі: і консульський збір, і послуги візового центру. І спілкувався я з керівником візового центру. Він пояснив, що Чехія – одна з небагатьох країн, яка вимагає, щоб ви анулювали польську робочу візу при відкритті чеської шенгенської або за польською робочою візою ви можете в’їхати в Чехію без проблем. Така в них політика. Тому звертаю вашу увагу, що інформацію, яку вам надають посередники чи будь-які інші люди, обов’язково перевіряйте. Тому що напевне жодна людина не може знати все. Тепер я зібрав документи і на литовську шенгенську візу буду подавати. Всю інформацію я отримував із візового центру чи безпосередньо від консула у консульстві Литви в Києві.

Тому довіряй, але перевіряй. А що буде далі з моєю литовською візою ви дізнаєтеся у наступних відео. Не забудьте підписатися на канал і стежте за моєю історією.