Скільки ГРОШЕЙ потрібно брати на поїздку в Литву?

Привіт! З вами Роман. Вільнюс, Литва. Сьогодні знову вийшов на прогулянку і знову потрапив у те саме місце. Не знаю яким чином. Вільнюс, принаймні, старе місто, дуже маленьке.

Щойно був біля велосипедів cycle-city – купуєш картку і можна півгодини поїздити безплатно. 2.90 вона коштує. Але у мене потреби такої немає, ходжу пішки, роздивляюся визначні місця Вільнюса.

Скільки потрібно брати з собою грошей? Звичайно, що брати потрібно чим побільше, але готівки я брав не дуже багато, якихось 100-150 євро, а решта – на картці. Дуже зручно. Навіть за велосипеди можна розрахуватися карткою. Тут скрізь за пиво – карткою, за їжу – карткою, навіть в кіоску купував картку мобільного телефону – і то можна розрахуватися платіжною карткою. І це дуже зручно. Тому що можна контролювати, скільки ж ти витратив у Вільнюсі. Тому що в мене завжди є така проблема, що я гроші десь або запхну, або витрачу на щось і потім не можу дорахуватися, скільки ж у мене насправді було витрат. А тут я собі постійно розраховуюся карткою і потім, по приїзду, через Приватбанк у Приваті-24 мені автоматично все підіб’є.

Якщо вам цікаво, скільки все-таки я витратив грошей у Литві, пишіть в коментарях. Якщо не дуже соромно буде, то скажу вам. І підпишіться на канал. Тому що завтра, а може вже й сьогодні буде нове відео з Вільнюса.