Робота в Литві для українців, муляри, фасадчики

Для тих, хто вперше потрапив на мій канал, дозвольте відрекомендуватися – мене звати Роман Bizemigrant. Вільнюс, Литва. Старе місто настільки маленьке тут, що я вже втретє потрапив на ту саму  площу. Вже навіть не смішно. Гуляю містом і вирішую болючі питання для емігранта – як от працевлаштування в Європі.

Телефонував я кільком працедавцям і всім-всім потрібні працівники. Беруть як з шенгенськими, так і з польськими робочими візами. Я переважно цікавився вакансіями на будівництві. Натрапляв не тільки на посередників, а й на безпосередньо роботодавців. Наприклад, останній дзвінок був, сконтактував з директором фірми. І прямо запитав:

– Ви посередник?

– Ні.

– Ви субпідрядник?

– Ні. Я – підрядник. Велике будівництво, багатоповерхівки.

Переважно їм потрібні муляри, але є й інші вакансії. Я детально не розпитував. Тому що мене це особливо не цікавить.

Я закцентую, що знайти роботу в Литві можна. Я тільки не розумію, для чого їхати працювати в Польщу за тих 500-600 євро, коли можна в Литві працювати й отримувати 1500-1700, як вони заявляють?

Я в своїх попередніх відео вже говорив, що хлопці з Мінська працювали і від них я отримав інформацію, що їм виходить в місяць в середньому 1500 євро. Навіть працюють вони нелегально, а якщо мати ще якісь документи, то можна отримувати набагато більше.

Щоправда, від працедавців я почув, що хотів: що робочу візу в Литву не так просто відкрити. Через те вони беруть з польськими робочими візами. Якось оформлюють. Кажу: боюся. Я представлявся, ніби сам шукаю роботу. Боюся працювати нелегально. А він каже: якщо так, то я більше боюся, ніж ти. І дійсно в них тут європейське законодавство, штрафи високі.

Емігруйте і заробляйте!