Реєстрація фірми в Польщі без присутності засновників під ключ. Види діяльності, юрдреса. ч.6 / Регистрация фирмы в Польше без присутствия учредителей под ключ. Виды деятельности, юрадрес. ч.6

– Чи потрібно обом засновникам їхати, щоб зареєструвати фірму?

– Ні, достатньо одного. У другому немає потреби.

– Все може вирішити одна людина…

– Так. Ми навіть можемо реєструвати фірму без присутності засновників.

– Це дійсно так?

– Так.

– Це будуть додаткові витрати?

– Ні. Яка мені була різниця, коли ми реєстрували фірму, чи ти сидів біля мене, чи не сидів. Ти мені польською мовою даєш доручення і я без тебе реєструю. Але потім тобі треба буде приїхати і відмітитись. Все одно до нотаріуса треба їхати, дати всі повноваження і т.д.

– Дуже важко зорієнтуватися у їхніх КВЕДах. Як їх вибрати для фірми?

– Види діяльності – польською це називається PKD – на 90% збігаються з українськими КВЕДами. Лише в окремих випадках вони не збігаються. Але ми можемо узгодити це, перекласти і людина сама вибирає ті види діяльності, які вона хоче. З цим не виникає жодних проблем.

– Ви говорили про юридичну адресу – це є діюча фізична адреса? Це як офіс?

– Це живий, діючий офіс. Це не віртуальний офіс, який просто на папері. В Польщі прийнято користуватися т.зв. віртуальним офісом, вартість якого від 150 злотих. У нас ціна нижча: 80 злотих + ПДВ. Але наш офіс реальний. В ньому можна провести конференцію, презентацію, будь-яку зустріч з вашими бізнес-партнерами. Є факс, принтер, сканер, wi-fi. Будь-яка оргтехніка до ваших послуг.

– За домовленістю.

– Ні, це безплатно. Ви ж не будете щодня проводити презентації. До ваших послуг мінеральна вода, кава.