Чехія чекає українців на роботу. Потрібні 140 тис. робітників

Привіт усім. З вами Роман Bizemigrant. Щойно дізнався про те, що Чехії не вистачає 140 тисяч кваліфікованих робітників, і вирішив з вами поділитися цією інформацією.

Вона особливо має потішити українців. Оскільки голова Союзу промисловості і транспорту Чехії звернувся до уряду своєї країни з проханням пришвидшити працевлаштування саме українців.

З його слів, багато компаній через нестачу працівників скаржаться на застій у роботі. «Якщо ми не можемо знайти цих працівників удома, то маємо шукати їх за кордоном. Нам потрібні тисячі українців, бо наш ринок праці забезпечити компанії своїми людьми не може,» – заявив представник цього Союзу. Ще він озвучив цифру – для повноцінного функціонування Чехії зараз потрібні 140 тисяч працівників. Зверну вашу увагу на те, що це стосується насамперед вузьких спеціалізацій.

І хоча Чехія входить до списку країн, де рівень безробіття найнижчий, кваліфікованих працівників там все-таки не вистачає. Тепер лишається сподіватися, що чеський уряд дослухається до прохань власників промислових і транспортних підприємств і полегшить процедуру оформлення робочих віз українцям.

А про те, як офіційно працевлаштуватися в Чехії, я вже розповідав в одному зі своїх відео. Стежте за головними новинами на каналі Bizemigranta.